Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Łęka Opatowska

Kolorowy pasek

Wykaz podatników, którym udzielono pomocy publicznej (realizującym zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej) w okresie od 01 stycznia do 31 grudnia 2012 roku.

 

Na podstawie art.37 ust.1 pkt.2 lit.g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. O finansach publicznych (Dz.U.Nr 157,poz.1240 ze zm.) Wójt Gminy Łęka  Opatowska podaje do publicznej wiadomości  wykaz osób  prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnyvh nieposiadających osobowości prawnej ,którym  w 2012roku udzielono pomocy publicznej (dokonano zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji  rolnej)

 

1. ABRAM JÓZEF WŁADYSŁAW
2. ADAMECZEK ELŻBIETA
3. ADAMSKI PIOTR TOMASZ
4. BABIAK ZBIGNIEW STEFAN
5. BABIS MAREK
6. BABIS URSZULA
7. BALCERZAK BOŻENA MARIA
8. BALON KRZYSZTOF
9. BALON MARIA
10. BEDNAREK TOMASZ JÓZEF
11. BICZYSKO GRZEGORZ ARTUR
12. BICZYSKO JAN
13. BICZYSKO TOMASZ
14. BIEGAŃSKI ROMAN
15. BLOK MARIUSZ
16. BRZĄKAŁA KAZIMIERZ
17. BŁAŻEJEWSKA ZOFIA
18. BŁAŻEJEWSKI KAROL
19. CIEŚLAK ZYGMUNT
20. DANIELSKI GRZEGORZ
21. DERDAK TADEUSZ MIROSŁAW
22. DYLA SŁAWOMIR
23. FERDYNUS MAREK
24. FERFET JOLANTA
25. FLORCZAK PIOTR PAWEŁ
26. FROŃ DARIUSZ JÓZEF
27. FUCHS MARIAN
28. GANIA IRENA WŁADYSŁAWA
29. GIEL ANDRZEJ
30. GIEL EUGENIUSZ
31. GIEZEK DAMIAN
32. GLIŃSKA JOANNA
33. GOJ JAROSŁAW JACEK
34. GOTTFRIED STANISŁAW
35. GROBELNY ŁUKASZ
36. GRUSZKA ADAM MAREK
37. GRYGIER MAGDALENA MAŁGORZATA
38. GRZESIAK IRENEUSZ ANDRZEJ
39. GRZESIAK JERZY WALENTY
40. GRZESIAK-WIATRAK AGATA BERNADETA
41. GĄSZCZAK DARIUSZ PIOTR
42. GĄSZCZAK JÓZEF JAN
43. GĄSZCZAK KRZYSZTOF FRANCISZEK
44. GĄSZCZAK MARIAN
45. GĄSZCZAK ROMUALD PAWEŁ
46. GĄSZCZAK SEBASTIAN DAMIAN
47. GĄSZCZAK ŁUCJAN RYSZARD
48. GÓRA JAN
49. GÓRECKI ANDRZEJ MARIAN
50. GÓRECKI DAMIAN TADEUSZ
51. GÓRECKI JACEK
52. GÓRECKI JAN
53. GÓRECKI MAREK
54. GÓRECKI MATEUSZ
55. GÓRECKI RAFAŁ PIOTR
56. GÓRECKI STEFAN JERZY
57. GÓRECKI SYLWESTER
58. GÓRECKI SYLWESTER
59. GÓRKA JAROSŁAW
60. HADRYŚ STANISŁAW FRANCISZEK
61. HENDRYS JAN
62. HENDRYS STANISŁAW
63. HILLENBERG PIOTR
64. HOJKA JOANNA ANETA
65. HOŁOŚ KAROL
66. IDZIKOWSKI ZBIGNIEW
67. JAGIENIAK JAN Z.P.H."AKWAROL"
68. JAJCZYK MIROSŁAW KAZIMIERZ
69. JANIK SŁAWOMIR PIOTR
70. JENDRYCA DOROTA ZOFIA
71. JERCZYŃSKA ALEKSANDRA EWA
72. JERCZYŃSKI JAN PAWEŁ
73. JERCZYŃSKI KAZIMIERZ
74. JERCZYŃSKI RAFAŁ JÓZEF
75. JEZIORNA VIOLETTA KATARZYNA
76. JEZIORNY ANDRZEJ STANISŁAW
77. JEZIORNY EUGENIUSZ JÓZEF
78. JEZIORNY MAREK
79. JEZIORNY TOMASZ EUGENIUSZ
80. JEŻ KAMIL MARIAN
81. JEŻ STANISŁAW
82. JOKIEL IRENA
83. JĘDRASIAK ŁUKASZ
84. JĘDRECKI KRZYSZTOF ADAM
85. JĘDRECKI TOMASZ MAREK
86. JĘDRYSIAK FLORIAN
87. JĘDRYSIAK ZBIGNIEW
88. JÓŹWIAKOWSKI MARCIN JÓZEF
89. JÓŹWIAKOWSKI SŁAWOMIR PIOTR
90. JÓŹWIK MARIA
91. KACZMARZYK JAROSŁAW
92. KACZMARZYK PAWEŁ JAN
93. KAMIENIK BOŻENA ZOFIA
94. KAMIŃSKI ARKADIUSZ WOJCIECH
95. KAMIŃSKI RYSZARD KAZIMIERZ
96. KAMIŃSKI STANISŁAW
97. KANCLERZ JAN ANTONI
98. KANCLERZ LEONARD MIROSŁAW
99. KANIEWSKI MARIUSZ ŁUKASZ
100. KANIEWSKI PIOTR EDWARD
101. KARBOWIAK DOMINIK KRZYSZTOF
102. KASPRZAK JAN KAZIMIERZ
103. KASPRZAK KRZYSZTOF
104. KAWULA MICHAŁ RADOSŁAW
105. KEMPA-ZGUBILAT MAŁGORZATA
106. KLEPACZ MAREK
107. KONIECZNY LESZEK
108. KOSIŃSKA EWA ŁUCJA
109. KOSIŃSKA LIDIA ANNA
110. KOSIŃSKI KRZYSZTOF JAN
111. KOSMALA RYSZARD MARIAN
112. KOSZOWSKI TOMASZ ZYGMUNT
113. KRZYMIŃSKI MIROSŁAW KRZYSZTOF
114. KRZYMIŃSKI TADEUSZ
115. KULA GRZEGORZ
116. KUPCZAK ZDZISŁAW
117. KUREK MARIAN
118. LATUSEK ZOFIA
119. LEMANIK JÓZEF
120. LEMIESZ JAROSŁAW
121. LENART ANDRZEJ
122. LENART DARIUSZ JAN
123. LUBOJAŃSKA MARIANNA
124. LUBOJAŃSKI PIOTR
125. MACIOSZCZYK WOJCIECH GRZEGORZ
126. MACIOŁEK GRZEGORZ KAZIMIERZ
127. MARKIEWICZ WALDEMAR
128. MAŁOLEPSZA KATARZYNA MARIA
129. MEGA ADAM HENRYK
130. MEGA PIOTR DOMINIK
131. MIERZCHAŁA GRZEGORZ
132. MIERZCHAŁA KAROL TOMASZ
133. MIERZCHAŁA STANISŁAW
134. MIERZWIAK ZBIGNIEW HENRYK
135. MIKOŁAJCZYK JAROSŁAW ROBERT
136. MOŚ BOGUSŁAW
137. MOŃKA RAFAŁ LESZEK
138. MUSIAŁA MARIAN
139. MUSIAŁA ZBIGNIEW ANDRZEJ
140. NAPIERAŁA ANNA MARIA
141. NAPIERAŁA BOGDAN JÓZEF
142. NAPIERAŁA TOMASZ PAWEŁ
143. NAWROCKI WOJCIECH FLORIAN
144. NAWROT ANDRZEJ
145. NAWROT GRZEGORZ KRYSTIAN
146. NAWROT JACEK PIOTR
147. NAWROT JÓZEF MACIEJ
148. NAWROT KATARZYNA ANNA
149. NAWROT KAZIMIERZ ANDRZEJ
150. NAWROT KRZYSZTOF KAROL
151. NAWROT STANISŁAW MARIAN
152. NAWROT TOMASZ MARCIN
153. NAWROT WOJCIECH MAREK
154. NAWROT ŁUKASZ STEFAN
155. NOCULAK ADAM PIOTR
156. OLBRYCH ŁUKASZ
157. OLEJNIK JAN
158. OLEJNIK SYLWESTER BOGUSŁAW
159. OLEK MARCIN
160. OLSZOK TOMASZ
161. OSADA JERZY ADAM
162. OSADA KRZYSZTOF
163. OSADA PAWEŁ
164. OSADA TADEUSZ
165. OSTROGA PIOTR MAREK
166. OSTROWSKA MARIA
167. OSTROWSKI ANDRZEJ SŁAWOMIR
168. OWCZAREK PIOTR STANISŁAW
169. PACYNA MARIAN STANISŁAW
170. PAWLAK MIROSŁAW JAN
171. PIETRAS ANNA
172. PISULA IRENA
173. PISZCZAŁKA RENATA ANNA
174. PIÓRKOWSKI WIESŁAW
175. POPRAWA SŁAWOMIR WIESŁAW
176. POPŁONYK STEFAN
177. POŚPIECH ANDRZEJ STANISŁAW
178. PREGIEL WALENTY PIOTR
179. PROCHOWSKI ARTUR GABRIEL
180. PŁAZA DARIUSZ
181. RABIEGA KRZYSZTOF LESZEK
182. RACHEL JÓZEF
183. RACHEL MAGDALENA
184. RUSZKOWSKA MARTA
185. SARNOWSKI EUGENIUSZ
186. SARNOWSKI TOMASZ JAN
187. SIECZKA DARIUSZ JAN
188. SIELSKI ANDRZEJ
189. SKIBA ANTONI
190. SKIBA GRZEGORZ PAWEŁ
191. SKIBA JAROSŁAW
192. SKIBA SŁAWOMIR
193. SKIBA TOMASZ KRZYSZTOF
194. SKIBA WOJCIECH ANDRZEJ
195. SKOTNIK MIECZYSŁAW FRANCISZEK
196. SKOTNIK TADEUSZ
197. SKĄPSKI ANDRZEJ
198. SKĄPSKI JÓZEF ADAM
199. SKĄPSKI MAREK
200. SKÓRECKA DOROTA MARIA
201. SMOGUR PIOTR
202. SMOGUR RYSZARD WALENTY
203. SMOGUR ZENON
204. SOBANIA JÓZEF JOACHIM
205. SOLA KRZYSZTOF BRUNON
206. STASIAK URSZULA
207. STENCEL MARTA
208. STODOLSKI GRZEGORZ
209. STODOLSKI JAROSŁAW
210. STODOLSKI ZBIGNIEW
211. STRZELECKI MAREK
212. SUŁOT ZBIGNIEW
213. SYNOWIEC LESZEK PAWEŁ
214. SYNOWIEC PIOTR ANDRZEJ
215. SZCZYPKOWSKA JOANNA
216. SZCZĘSNA BARBARA
217. SZKLARECKA JANINA
218. SZKUDLAREK BARTŁOMIEJ
219. SZUBERT MARCIN GRZEGORZ
220. SZUBERT RADOSŁAW MAREK
221. SZUBERT WALDEMAR
222. SZYBKA DANUTA TERESA
223. TARAS PIOTR
224. TRZĘSICKI JACEK PIOTR
225. TYRA TADEUSZ JAN
226. TYRA WITOLD EDWARD
227. USZYCKA BEATA
228. USZYCKI ROMAN JÓZEF
229. WABNIC CECYLIA
230. WABNIC JACEK
231. WABNIC JOLANTA
232. WABNIC JÓZEF
233. WABNIC MIROSŁAW
234. WABNIC ROMAN TOMASZ
235. WALCZAK DOROTA
236. WAWRZYNIAK LESZEK TADEUSZ
237. WIELGOSZ MARIAN
238. WIELOCH ADAM WITOLD
239. WIELOCH KRZYSZTOF STANISŁAW
240. WIERZBA RYSZARD FLORIAN
241. WITAK MARIAN
242. WITAK MIROSŁAW
243. WIĘCKOWSKI ADAM
244. WIŚNIEWSKI ADAM
245. WODZICKI EUGENIUSZ
246. WOŹNICA ANDRZEJ
247. WOŹNICA IWONA
248. WOŹNICA LUCYNA
249. WRÓBEL SŁAWOMIR WŁADYSŁAW
250. WĄSALA ZENON
251. WĄSIAK FLORIAN ZBIGNIEW
252. ZIMOCH MARIA CECYLIA
253. ZIMOCH MARIAN
254. ZIMOCH WIESŁAW JAN
255. ZIMOCH ZYGMUNT MICHAŁ
256. ŚWIERCZYŃSKI PAWEŁ STANISŁAW
257. ŁUKASZCZYK MARCIN
258. ŁUŹNIAK KRZYSZTOF STANISŁAW
259. ŻURAWKA IDZI
260. ŻŁOBIŃSKA JUSTYNA
261. ŻŁOBIŃSKI BOLESŁAW
262. UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU LEŚNY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY SIEMIANICE
Sporządziła: Anna Wojtasik
Data wykazu: 21.05.2013r.

Metadane

Źródło informacji:Witold Jankowski
Data utworzenia:2013-05-24 08:53:28
Wprowadził do systemu:Artur Sołyga
Data wprowadzenia:2013-05-24 08:53:30
Opublikował:Artur Sołyga
Data publikacji:2013-05-24 09:00:30
Ostatnia zmiana:2013-05-24 09:27:27
Ilość wyświetleń:1904

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij