Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Łęka Opatowska

Kolorowy pasek

Wykaz podatników, którym udzielono pomocy publicznej (realizującym zwrot podatku akcyzowego i ulg) w okresie od 01 stycznia do 31 grudnia 2011 roku.

WYKAZ PODATNIKÓW, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ (REALIZUJĄCYM ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO I ULG) W OKRESIE OD 01 STYCZNIA DO 31 GRUDNIA 2011 ROKU.

Na podstawie art.37 ust.1 pkt 2 lit.g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 o finansach publicznych (Dz.U.NR 157, poz. 1240) Wójt Gminy Łęka Opatowska podaje do publicznej wiadomości: wykaz osób fizycznych i prawnych, którym udzielono pomocy publicznej.                   

 

Lp. Firma (nazwa) albo
imię i nazwisko
beneficjenta pomocy
1 2
    1.  ABRAM JÓZEF WŁADYSŁAW               
    2.  ADAMECZEK ELŻBIETA                  
    3.  ADAMSKI PIOTR TOMASZ                
    4.  BABIAK ZBIGNIEW STEFAN              
    5.  BABIS URSZULA                       
    6.  BALCERZAK BOŻENA MARIA              
    7.  BALON KRZYSZTOF                     
    8.  BALON MARIA                         
    9.  BEDNAREK TOMASZ JÓZEF               
   10.  BICZYSKO GRZEGORZ ARTUR             
   11.  BICZYSKO JAN                        
   12.  BICZYSKO TOMASZ                     
   13.  BIEGAŃSKI ROMAN                     
   14.  BLOK MARIUSZ                        
   15.  BRZĄKAŁA KAZIMIERZ                  
   16.  BŁAŻEJEWSKA ZOFIA                   
   17.  BŁAŻEJEWSKI KAROL                   
   18.  CIEŚLAK ZYGMUNT                     
   19.  DANIELSKI GRZEGORZ                  
   20.  DERDAK TADEUSZ MIROSŁAW             
   21.  DOMAGAŁA MATEUSZ                    
   22.  DYLA SŁAWOMIR                       
   23.  DĘBSKI JAROSŁAW                     
   24.  FERDYNUS MAREK                      
   25.  FERDYNUS RYSZARD MARIAN             
   26.  FERFET JOLANTA                      
   27.  FLORCZAK PIOTR PAWEŁ                
   28.  FROŃ DARIUSZ JÓZEF                  
   29.  FUCHS MARIAN                        
   30.  GIEL ANDRZEJ                        
   31.  GIEL EUGENIUSZ                      
   32.  GIEZEK KRYSTYNA                     
   33.  GLIŃSKA JOANNA                      
   34.  GOJ JAROSŁAW JACEK                  
   35.  GOTTFRIED STANISŁAW                 
   36.  GROBELNY ŁUKASZ                     
   37.  GRUSZKA ADAM MAREK                  
   38.  GRYGIER MAGDALENA MAŁGORZATA        
   39.  GRZESIAK DARIUSZ PAWEŁ              
   40.  GRZESIAK IRENEUSZ ANDRZEJ           
   41.  GRZESIAK JERZY WALENTY              
   42.  GRZESIAK-WIATRAK AGATA BERNADETA    
   43.  GĄSZCZAK DARIUSZ PIOTR              
   44.  GĄSZCZAK JÓZEF JAN                  
   45.  GĄSZCZAK KRZYSZTOF FRANCISZEK       
   46.  GĄSZCZAK MARIAN                     
   47.  GĄSZCZAK ROMUALD PAWEŁ              
   48.  GĄSZCZAK ŁUCJAN RYSZARD             
   49.  GÓRA JAN                            
   50.  GÓRECKI ANDRZEJ MARIAN              
   51.  GÓRECKI JACEK                       
   52.  GÓRECKI JAN                         
   53.  GÓRECKI MAREK                       
   54.  GÓRECKI MATEUSZ                     
   55.  GÓRECKI RAFAŁ PIOTR                 
   56.  GÓRECKI STEFAN JERZY                
   57.  GÓRECKI SYLWESTER                   
   58.  GÓRECKI SYLWESTER                   
   59.  GÓRKA JAROSŁAW                      
   60.  HADRYŚ STANISŁAW FRANCISZEK         
   61.  HENDRYS JAN                         
   62.  HENDRYS STANISŁAW                   
   63.  HILLENBERG PIOTR                    
   64.  HOJKA JOANNA ANETA                  
   65.  HOŁOŚ KAROL                         
   66.  IDZIKOWSKI ZBIGNIEW                 
   67.  JAGIENIAK JAN Z.P.H."AKWAROL"       
   68.  JAJCZYK MIROSŁAW KAZIMIERZ          
   69.  JANIK SŁAWOMIR PIOTR                
   70.  JENDRYCA DOROTA ZOFIA               
   71.  JERCZYŃSKA ALEKSANDRA EWA           
   72.  JERCZYŃSKA URSZULA TERESA           
   73.  JERCZYŃSKI JAN PAWEŁ                
   74.  JERCZYŃSKI KAZIMIERZ                
   75.  JERCZYŃSKI RAFAŁ JÓZEF              
   76.  JEZIORNA VIOLETTA KATARZYNA         
   77.  JEZIORNY EUGENIUSZ JÓZEF            
   78.  JEZIORNY MAREK                      
   79.  JEZIORNY TOMASZ EUGENIUSZ           
   80.  JEŻ KAMIL MARIAN                    
   81.  JEŻ STANISŁAW                       
   82.  JOKIEL IRENA                        
   83.  JĘDRASIAK ŁUKASZ                    
   84.  JĘDRECKI KRZYSZTOF ADAM             
   85.  JĘDRECKI TOMASZ MAREK               
   86.  JĘDRYSIAK FLORIAN                   
   87.  JĘDRYSIAK ZBIGNIEW                  
   88.  JÓŹWIAKOWSKI MARCIN JÓZEF           
   89.  JÓŹWIAKOWSKI SŁAWOMIR PIOTR         
   90.  JÓŹWIK MARIA                        
   91.  KACZMARZYK JAROSŁAW                 
   92.  KACZMARZYK PAWEŁ JAN                
   93.  KAMIENIK BOŻENA ZOFIA               
   94.  KAMIŃSKI ARKADIUSZ WOJCIECH         
   95.  KAMIŃSKI RYSZARD KAZIMIERZ          
   96.  KAMIŃSKI STANISŁAW                  
   97.  KANCLERZ JAN ANTONI                 
   98.  KANCLERZ LEONARD MIROSŁAW           
   99.  KANIEWSKI MARIUSZ ŁUKASZ            
  100.  KANIEWSKI PIOTR EDWARD              
  101.  KARBOWIAK DOMINIK KRZYSZTOF         
  102.  KASPRZAK JAN KAZIMIERZ              
  103.  KAWULA MICHAŁ RADOSŁAW              
  104.  KEMPA-ZGUBILAT MAŁGORZATA           
  105.  KLEPACZ MAREK                       
  106.  KOSIŃSKA EWA ŁUCJA                  
  107.  KOSIŃSKA LIDIA ANNA                 
  108.  KOSIŃSKI KRZYSZTOF JAN              
  109.  KOSMALA RYSZARD MARIAN              
  110.  KOSZOWSKI TOMASZ ZYGMUNT            
  111.  KRZYMIŃSKI MIROSŁAW KRZYSZTOF       
  112.  KRZYMIŃSKI TADEUSZ                  
  113.  KULA GRZEGORZ                       
  114.  KUPCZAK ZDZISŁAW                    
  115.  KUREK MARIAN                        
  116.  LATUSEK ZOFIA                       
  117.  LEMANIK JÓZEF                       
  118.  LEMIESZ JAROSŁAW                    
  119.  LENART ANDRZEJ                      
  120.  LENART DARIUSZ JAN                  
  121.  LENART MARCIN ADAM                  
  122.  LUBOJAŃSKA MARIANNA                 
  123.  LUBOJAŃSKI PIOTR                    
  124.  MACIOSZCZYK WOJCIECH GRZEGORZ       
  125.  MACIOŁEK GRZEGORZ KAZIMIERZ         
  126.  MARKIEWICZ TOMASZ ZYGMUNT           
  127.  MARKIEWICZ WALDEMAR                 
  128.  MAŁOLEPSZA KATARZYNA MARIA          
  129.  MEGA PIOTR DOMINIK                  
  130.  MIERZCHAŁA GRZEGORZ                 
  131.  MIERZCHAŁA KAROL TOMASZ             
  132.  MIERZCHAŁA STANISŁAW                
  133.  MIERZWIAK ZBIGNIEW HENRYK           
  134.  MIKOŁAJCZYK JAROSŁAW ROBERT         
  135.  MOŚ BOGUSŁAW                        
  136.  MOŃKA RAFAŁ LESZEK                  
  137.  MUSIAŁA MARIAN                      
  138.  MUSIAŁA ZBIGNIEW ANDRZEJ            
  139.  MUSIAŁEK LESZEK ANDRZEJ             
  140.  NAPIERAŁA ANNA MARIA                
  141.  NAPIERAŁA BOGDAN JÓZEF              
  142.  NAPIERAŁA EDMUND                    
  143.  NAPIERAŁA TOMASZ PAWEŁ              
  144.  NAWROCKI WOJCIECH FLORIAN           
  145.  NAWROT ANDRZEJ                      
  146.  NAWROT GRZEGORZ KRYSTIAN            
  147.  NAWROT JÓZEF                        
  148.  NAWROT JÓZEF MACIEJ                 
  149.  NAWROT KATARZYNA ANNA               
  150.  NAWROT KAZIMIERZ ANDRZEJ            
  151.  NAWROT KRZYSZTOF KAROL              
  152.  NAWROT STANISŁAW MARIAN             
  153.  NAWROT TOMASZ MARCIN                
  154.  NAWROT WOJCIECH MAREK               
  155.  NAWROT ŁUKASZ STEFAN                
  156.  NOCULAK ADAM PIOTR                  
  157.  OLBRYCH ŁUKASZ                      
  158.  OLEJNIK SYLWESTER BOGUSŁAW          
  159.  OLEK MARCIN                         
  160.  OSADA JERZY ADAM                    
  161.  OSADA KRZYSZTOF                     
  162.  OSADA PAWEŁ                         
  163.  OSADA TADEUSZ                       
  164.  OSTROGA PIOTR MAREK                 
  165.  OSTROWSKA MARIA                     
  166.  OSTROWSKI ANDRZEJ SŁAWOMIR          
  167.  OWCZAREK PIOTR STANISŁAW            
  168.  PACYNA MARIAN STANISŁAW             
  169.  PAWLAK MIROSŁAW JAN                 
  170.  PIETRAS ANNA                        
  171.  PISULA IRENA                        
  172.  PISZCZAŁKA RENATA ANNA              
  173.  PIÓRKOWSKI WIESŁAW                  
  174.  POPRAWA SŁAWOMIR WIESŁAW            
  175.  POPŁONYK STEFAN                     
  176.  POŚPIECH ANDRZEJ STANISŁAW          
  177.  PREGIEL WALENTY PIOTR               
  178.  PROCHOWSKI ARTUR GABRIEL            
  179.  PŁAZA DARIUSZ                       
  180.  RABIEGA KRZYSZTOF LESZEK            
  181.  RACHEL JÓZEF                        
  182.  RACHEL MAGDALENA                    
  183.  RUSZKOWSKA MARTA                    
  184.  SARNOWSKI EUGENIUSZ                 
  185.  SARNOWSKI MARIUSZ                   
  186.  SARNOWSKI TOMASZ JAN                
  187.  SIECZKA DARIUSZ JAN                 
  188.  SIELSKI ANDRZEJ                     
  189.  SKIBA ANTONI                        
  190.  SKIBA GRZEGORZ PAWEŁ                
  191.  SKIBA JAROSŁAW                      
  192.  SKIBA SŁAWOMIR                      
  193.  SKIBA WOJCIECH ANDRZEJ              
  194.  SKOTNIK MIECZYSŁAW FRANCISZEK       
  195.  SKOTNIK TADEUSZ                     
  196.  SKĄPSKI JÓZEF ADAM                  
  197.  SKĄPSKI MAREK                       
  198.  SKÓRECKI WITOLD                     
  199.  SMOGUR PIOTR                        
  200.  SMOGUR RYSZARD WALENTY              
  201.  SMOGUR ZENON                        
  202.  SOBANIA JÓZEF JOACHIM               
  203.  SOLA KRZYSZTOF BRUNON               
  204.  SROKA PIOTR SŁAWOMIR                
  205.  STASIAK URSZULA                     
  206.  STENCEL BOGDAN                      
  207.  STENCEL MARTA                       
  208.  STODOLSKI GRZEGORZ                  
  209.  STODOLSKI JAROSŁAW                  
  210.  STODOLSKI ZBIGNIEW                  
  211.  STRZELECKI MAREK                    
  212.  SUŁOT ZBIGNIEW                      
  213.  SYNOWIEC LESZEK PAWEŁ               
  214.  SYNOWIEC PIOTR ANDRZEJ              
  215.  SZCZYPKOWSKA KRYSTYNA               
  216.  SZCZYPKOWSKA KRYSTYNA               
  217.  SZKLARECKA JANINA                   
  218.  SZUBERT MARCIN GRZEGORZ             
  219.  SZUBERT RADOSŁAW MAREK              
  220.  SZUBERT WALDEMAR                    
  221.  SZYBKA DANUTA TERESA                
  222.  SĄSIADEK PIOTR KAZIMIERZ            
  223.  TARAS PIOTR                         
  224.  TRZĘSICKI JACEK PIOTR               
  225.  TYRA WITOLD EDWARD                  
  226.  UDAŁA ROBERT                        
  227.  USZYCKA BEATA                       
  228.  USZYCKI ROMAN JÓZEF                 
  229.  WABNIC CECYLIA                      
  230.  WABNIC JACEK                        
  231.  WABNIC JOLANTA                      
  232.  WABNIC JÓZEF                        
  233.  WABNIC MAREK                        
  234.  WABNIC MIROSŁAW                     
  235.  WABNIC ROMAN TOMASZ                 
  236.  WALCZAK DOROTA                      
  237.  WAWRZYNIAK LESZEK TADEUSZ           
  238.  WIELGOSZ MARIAN                     
  239.  WIELOCH ADAM WITOLD                 
  240.  WIELOCH KRZYSZTOF STANISŁAW         
  241.  WIERZBA RYSZARD FLORIAN             
  242.  WITAK MARIAN                        
  243.  WIĘCKOWSKI ADAM                     
  244.  WIŚNIEWSKI ADAM                     
  245.  WIŚNIEWSKI MAREK JÓZEF              
  246.  WODZICKI EUGENIUSZ                  
  247.  WOJTASIK PAWEŁ CEZARY               
  248.  WOŹNICA ANDRZEJ                     
  249.  WOŹNICA HALINA                      
  250.  WOŹNICA LUCYNA                      
  251.  WRÓBEL MARIA                        
  252.  WRÓBEL PAWEŁ SZCZEPAN               
  253.  WRÓBEL SŁAWOMIR WŁADYSŁAW           
  254.  WĄSALA ZENON                        
  255.  WĄSIAK FLORIAN ZBIGNIEW             
  256.  ZIMOCH MARIA CECYLIA                
  257.  ZIMOCH MARIAN                       
  258.  ZIMOCH WIESŁAW JAN                  
  259.  ZIMOCH ZYGMUNT MICHAŁ               
  260.  ŚWIERCZYŃSKI PAWEŁ STANISŁAW        
  261.  ŁUKASZCZYK HENRYK                   
  262.  ŁUKASZCZYK HENRYK                   
  263.  ŁUKASZCZYK MARCIN                   
  264.  ŁUŹNIAK MARIA                       
  265.  ŻŁOBIŃSKA JUSTYNA                   
  266.  ŻŁOBIŃSKI BOLESŁAW                  
  267.  UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU 

 

Łęka Opatowska, 28.03.2011

 

Metadane

Źródło informacji:Witold Jankowski
Data utworzenia:2012-03-28 12:57:26
Wprowadził do systemu:Artur Sołyga
Data wprowadzenia:2012-04-11 12:57:32
Opublikował:Artur Sołyga
Data publikacji:2012-04-11 12:58:30
Ostatnia zmiana:2012-06-27 09:17:15
Ilość wyświetleń:1155
Urząd Gminy Łęka Opatowska
ul. Akacjowa 4, 63-645 Łęka Opatowska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij